wtorek, 23 czerwca 2009

Alleypiast Filmowy - kolejna okazja na "zlot"

Dla tych, którzy nie mogli uczestniczyć w zlocie szykuje się powtórka. Tym razem z drugiej strony Wisły. W sobotę (27.06.2009) Zajączek organizuje Filmowego Alleypiasta w Otwocku.
Poprzedni otwocki alleypiast, więcej zdjęć w galerii.

Oto oficjalne zaproszenie:
Mimo upływu czasu, spacerując ulicami Otwocka można poczuć klimat przedwojennego miasta. Pomagają w tym drewniane wille oraz sosnowe zagajniki. Niestety, pogoń za nowoczesnością sprawia, iż coraz częściej przedwojenne obiekty znikają z miejskiego krajobrazu. Klimat zachowanych jeszcze willi i odcinków ulic doceniają filmowcy. Z otwockiego pleneru postanowili skorzystać również filmowcy ze studia filmowego "WYTRYCH". W czerwcu będą oni nagrywali sceny do filmu o znanym przedwojennym złodzieju, który mieszkał w Otwocku. Jeżeli chcesz poznać złodziejski świat, przyjedź do Otwocka w sobotę 27 czerwca o godzinie 14:00. Pierwszy klaps będzie nakręcany przy skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z ul. Willową. Na wyścig trzeba koniecznie zabrać mapę Otwocka oraz północno-wschodnich okolic miasta. Uwaga, na starcie będzie grasował złodziej o przezwisku "Pięciozłotowiec", będzie on pobierał opłatę organizacyjną.
Na alleycacie wspólna zabawa, a po nim czas na spotkanie. Poza tym w Otwocku i okolicach znajduje się duże zagłębie waypointów...

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Dzięki Adamie, za to ogłoszenie
Zawodnicy alleypiasta nakręcili w Otwocku wspaniały film :-)
Były również nowe osoby, które mam nadzieję już niedługo dołączą do naszej zabaway terenowej

ktone pisze...

Szkoda, że nie mogłem być, chociaż zapowiadałem swoją obecność :/