czwartek, 2 lipca 2009

Podsumowanie maja i czerwca

Na odbytym w czerwcu - Trzecim (vel. Pierwszym) Zlocie WaypointGame.

Dziewczyny na szczycie po dwóch pierwszych seriach drugiego sezonu WaypointGame.
Na pierwszym miejscu z znalazła się gosia zdobywając w przeciągu dwóch miesięcy 113 waypointów. Wspaniały wynik, gratulujemy!
Na trzecim miejscu znalazła się Magda, tu już takiego zaskoczenia niema, przecież Magda to wytrawna i doświadczona zawodniczka. Zdobywając 45 Waypointów, ale za to bardzo punktodajnych traci zaledwie 7 pkt do swojej rywalki.
Panie przedziela wielbiciel długich wypraw - lec ze zdobytymi Waypointami w ilości 42 sztuk przez dwa miesiące.
W pierwszej dziesiątce znalazła się jeszcze majabiiii zajmując 8. miejsce.

A gdzie są dawni liderzy? Daleko z dużą stratą: cbull 22 - miejsce, DarekKlemens - dopiero 36., a Adam - 11. Chyba jesteśmy świadkami zmiany warty na WaypointGame.

W tym podsumowaniu warto również wymienić antka, która zwyciężył w majowej, stojącej pod znakiem WaypointRace serii. Chyba właśnie nasz wyścig był jednym z czynnków mniejszej aktywności zawodników w tamtym okresie, co wcale nie umniejsza osiągnięcia (317,5 pkt i 53 Waypointy w maju).

W maju i na początku czerwca emocjonowaliśmy się Krawą Pętlą i śmiałkami, którzy mieli odwagę stanąć jej oko w oko. Pierwszym zdobywcą Krwawej został zawodnik WPG - maciek.
Ogromne gratulacje i wielki szacunek.
Przy okazji zapraszam wkrótce na premierę serwisu internetowego poświęconego Krwawej Pętli (strona jest w trakcie tworzenia, premiera prawdopodobnie w sierpniu).

#746 - Twierdza Wisłyujście - jeden z trójmiejskich waypointów

A jak wyglądała walka na nieokołowarszawskich Waypointach. Tradycyjnie dużą popularnością cieszą się podlaskie Waypointy. Na czele rejonowej klasyfikacji znajduje się mariano, ale depczą mu "po piętach", albo raczej "po kołach" cornet i skromny00.

Bardzo nas wszystkich cieszy duża aktywność zawodników z Pomorza, którzy postawili na wysoką jakość waypointów. Teraz wyjazd do Trójmiasta to nie tylko gdańska starówka i port w Gdynii, ale zestaw kilkudziesięciu miejscówek naprawdę waypointowych. Stawce pomorskich zawodników przewodzi druh leman (założyciel WPG w tym rejonie), niewiele za nim znajduje się zawodniczka orite, która tylko 7 punktów wyprzedza daltona.

Warto podkreślić, że w maju i czerwcu w naszej grze pojawiło się aż 159 nowych Waypointów! Jeszcze bardziej wymowna jest średnia, która wynosi ponad 2,5 Waypointa na dzień. Wśród takiej ilości ciężko wymienić lokalizacje wyróżniające się. Dzięki wprowadzonej od nowego sezonu możliwości oceniania Waypointów każdy będzie mógł znaleźć najcenniejsze punkty w swojej okolicy.

Do zobaczenia na wakacyjnych szlakach!

Brak komentarzy: