niedziela, 12 lipca 2009

Alleczasówka 2009 - znamy już Mistrzów Pruszkowa i Piastowa na czas!


Z powodu problemów serwerowych wyniki I Otwartych Mistrzostw Pruszkowa i Piastowa w Jeździe Indywidualnej na Czas publikujemy wpierw na blogu WaypointGame.

Pomimo wczesnej pory, na starcie stanęło 22 zawodników. Prawie 7,5 kilometrowa pętla zajęła zwycięzcy niespełna 12 minut, co daje średnią 37,7 km/h!
Mistrzem Pruszkowa i Piastowa został zawodnik z Piastowa - Adam, vicemistrzem natomiast Lewan - kolarz pruszkowski. Trzecie miejsce przypadło Lubomirowi z Warszawy, który na co dzień trenuje triathlon.

Poniżej pełne wyniki:

Na wszystkich zawodników czekały pamiątkowe dyplomy i szprychówki. Każdy również otrzymał butelkę wody. Natomiast dla najlepszych 10 kolarzy przygotowane zostały nagrody.

Zapraszamy na kolejne nasze imprezy!

[Edycja] --> Galeria zdjęć autorstwa Grześka i Maćka

2 komentarze:

eye_lip pisze...

Dzięki panowie za zorganizowanie imprezy. Trasa jest bardzo fajna, myślę, że w przyszłości można jej również użyć do czasówki. Co do organizacji to mam dwie uwagi - czasy powinny być mierzone ze stoperami, nie z komórki, a poszczególne czasy powinny być mierzone indywidualnie, nie poprzez liczenie od pierwszego zawodnika i odjęcie. Dodatkowo możnaby wydrukować numery przypinane na plecy, bo przy mierzeniu czasu przyjazdu powstawało zamieszanie i nie wiadomo było kto przyjechał. Tak czy inaczej jak na pierwszy raz było świetnie, a i frekwencja dopisała:) Pozdrawiam, filip/różowy specialized/

Anonimowy pisze...

Ja mam tylko jedna uwagę. MIałem fatalny czas!!! Pora rozpocząć treningi do nastepnej czasówki. Popieram pomysł nastepnego wyścigu za miesiąc!!!
Maciek