niedziela, 13 lutego 2011

"Między Podkową..." - wyniki

Wielkim sukcesem okazała się Alleygra zatytułowana "Między Podkową a Londynem". Przybyło na nią aż 29 zawodników. Wszystkim udało się ukończyć wyścig, ogromne gratulacje! Wygrał Wojtek, który wszystkie 7 punktów zaliczył w czasie.. 1:11 h. 2 minuty później na metę dotarł duet w składzie: Ula, Bartek. Ula zajęła również pierwsze miejsce w klasyfikacji kobiecej. Na trzecim miejscu uplasowała się ekipa pod wodzą Ani K., w skład której wchodzili: Olo, Seweryn oraz Jasiek. Wyjątkowe uznanie należy się wszystkim "młodszym" zawodnikom.

Poniżej przedstawiam nieoficjalne wyniki II Alleygry "Między Podkową a Londynem". Jeśli do poniedziałku włącznie nie zostaną złożone żadne protesty, to wyniki te możemy uznać jako oficjalne :).Zachęcamy do zapoznania się z powyścigową galerią: https://picasaweb.google.com/alleygra/IIAlleygraPodkowaLesna oraz zdjęć wykonanych przez Zbigniewa Musiałka . Polecam również relację zwycięzcy, która ukaże się już niebawem, w lutowym numerze WaypointPress.

Na koniec pragnę podziękować wszystkim, którzy pomogli w organizacji "podkowiańskiej" Alleygry, a w szczególności: Oli Tkaczyk, Marcinowi Dyoniziakowi, Tomkowi Wasiakowi, całej ekipie z Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich oraz Pani Małgorzacie Wittels.


Do zobaczenia wkrótce!

1 komentarz:

Grzesiek pisze...

To było jak podróż w czasie, chociaż nie pod wpływem treści alleygry. Taka trochę przerażająca wizja, ale ostatecznie udało się ją obrócić w żart ;)

Szkoda, że tego nie słychać na zdjęciach, ale po części rekreacyjnej Ania przy akompaniamencie Adama odśpiewała hymn Alleypiasta.
...
A Magda w roli organizatora jest nie do zdarcia ;) Dzięki!