wtorek, 3 maja 2011

Sezon 2010/2011 podsumowanie


Surf tryumfatorem trzeciego sezonu WaypointGame. Nie jest to niespodzianka, już od kilku miesięcy mogliśmy obserwować stabilną sytuację w czołówce. Podium zostało ustalone kilka miesięcy wcześniej.

Surf zdobył 518 punktów odwiedzając 222 i ustawiając 201 własnych waypointów. Ta imponująca liczba 423 waypointów, daję średnią grubo powyżej jednego punktu na dzień. Drugie miejsce przypadło ubiegłorocznemu zwycięzcy – lecowi, który do pierwszego miejsca stracił 22 punktów, co oznacza, że oby wygrać musiałby podczas jednej, miesięcznej serii wyprzedzić surfa o 23 miejsca. Na najniższym stopniu podium znalazł się slawek43332 (472 punkty i w sumie 251 waypointów odwiedzonych i ustawionych).

Mniej zacięta, co nie oznacza, że mniej emocjonująca była rywalizacja kobieca. Po raz 3 z rzędu (a tak naprawdę to 5 raz licząc historię WPG sprzed powstania systemu) zwyciężyła Magda. Drugie miejsce przypadlo naszej pomorskiej koleżance – orite, która dzielnie zdobyła 41 Waypointów. Należy podkreślić, ze stopień zagęszczenia waypointów w okolicach Trójmiasta jest dużo mniejszy niż na Mazowszu. Trzecie miejsce z bardzo skromny dorobkiem waypointowym przypadło majabiiii.

Wszystkim zawodnikom szczerze gratulujemy!

Wypada przytoczyć kilka statystyk dotyczących sezonu 2010-2011:

  • Liczba aktywnych zawodników (przynajmniej jeden waypoint zdobyty lub dodany): 124

  • Aktywność graczy:

  • Najwięcej zwycięstw w seriach: surf – 6 serii


Podczas minionego roku miało miejsce też kilka wydarzeń o których warto wspomnieć:

A Wy jak zapamiętaliście miniony sezon?

Wykryj język » Polish

Wykryj język » Polish

Brak komentarzy: