niedziela, 29 maja 2011

Po WaypointRace 2011


W sobotę odbył się WaypointRace 2011, impreza nierozerwalnie związana z WaypointGame. Nie tylko ze względu na organizatorów, Magda, Kemot, Apurimac i pomagający nam Zajączek to osoby znane z WPG, ale również z charakteru punktów kontrolnych na wyścigu.
Tak jak w WaypointGame poprzez WPR chcemy pokazać wszystkim zawodnikom te miejsca blisko nas do których prawie nikt nie zagląda pomimo, że są bardzo atrakcyjne. Mamy nadzieję, że emocje, które przeżyli wczoraj zawodnicy przypominają trochę przygodę jaką my, zawodnicy WPG mamy prawie na co dzień - "na waypointach" :)

Jako Budowniczy trasy muszę przyznać, że zaczerpnąłem dwa Waypointy z WaypointGame, oba autorstwa leca: #1952, #1193 (ale punktem był nie szlaban, ale mogiła). Myślę, że WaypointRace 2011 pokazał, że i ta pozornie już wyjałowiona z ciekawych miejsc podwarszawska okolica kryje jeszcze wiele nieodkrytych miejscówek.

Warto również wspomnieć, że dwóch czołowych zawodników WaypointGame: lec i slawek43332 zajęło miejsca tuż za podium w kategorii FAN.
Wykryj język » Polish

Wykryj język » Polish

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

PK13 w Olesinie to mój uśpiony WP ;)
lec

Adam pisze...

Ciekawy jestem ile jeszcze masz tych uśpionych w okolicy :)

Anonimowy pisze...

tego ile ich tam jest to już nawet ja sam nie pamiętam. najpierw się coś oznaczy a później zapomina albo ktoś coś blisko postawi i tak czeka na lepsze czasy ;)
lec