poniedziałek, 20 października 2008

Jedenastka do Czerska

Jak podaje numerologia liczba jedenaście
"jest symbolem intuicji, maestrii w jakiejś dziedzinie, wrażliwości i możliwości do osiągania celów"
Dlatego też postanowiliśmy na liczbie jedenastu zakończyć publikacje naszych Wypraw WaypointGame w Gazecie WPR. Poniżej komentarz zerozerosevena, inicjatora całego przedsięwzięcia:

Lato się skończyło, a wraz z nim dobiega końca cykl wypraw rowerowych Waypointgame. Jednak to nie nadejście jesieni sprawia, że wyprawy znikają ze stron WPR. Przez prawie rok od czasu ich pierwszej publikacji nie otrzymaliśmy od Was ani jednego maila, a na żadnym z pruszkowskich forów internetowych nie pojawił się ani jeden komentarz na temat naszych propozycji. Pozwala to przypuszczać, że również zamknięcie cyklu przejdzie niezauważenie. Naturalnie, wyprawy nie przestaną powstawać. Nadal będziemy zbierać informacje, przejeżdżać tysiące kilometrów w słońcu i w deszczu, robić setki zdjęć i spędzać długie godziny przy komputerze. Teksty te będą dostępne na internetowych stronach Waypointgame, albo po prostu wędrować do szuflady.
Dziękuję
Redaktorowi Naczelnemu Bolo Skoczylasowi za karkołomną decyzję o rozpoczęciu publikacji artykułów oraz wspieranie w chwilach zwątpienia. Wszystkich zaś Czytelników zapraszam do przeczytania ostatniej już, jedenastej wyprawy spisanej, cóż za przewrotność losu, przez debiutującego autora :)
Do zobaczenia na trasie,

Mirosław Szczepański (zerozeroseven)

#118 Czersk

Wyprawę Lasami do Czerska możecie obejrzeć na stronie wypraw. Czersk to dawna siedziba Książąt Mazowieckich. Znajdziemy tam pięknie położone ruiny średniowiecznego zamku. Wyprawa 11 jest najdłuższą jak do tej pory, do przejechania mamy prawie 130 km w trudnym terenie, jednak widoki i kontakt z naturą powinny nam wynagrodzić wszystkie trudy.

Zapraszamy do lektury, komentowania i przejechania trasy.

Brak komentarzy: