czwartek, 9 października 2008

Powitanie

Witajcie!

Do publikacji oddajemy blog poświęcony WaypointGame.

#285 Mykwa

Czym tak na prawdę jest WaypointGame? Oprócz tej otoczki związanej z rywalizacją w zdobywaniu punktów jest to też w pewnym stopniu sposób na życie. "Waypointowiec" to człowiek ciekawy otaczającego go świata, potrafiący zauważyć interesujące i nietypowe rzeczy. Będziemy tu zamieszczać informacje które mogą nas zainteresować.

Ale nie zapominamy też o tym z czego WPG wyrosło i o tym z czym wciąż jest połączone - Alleypiast. Alleypiast to grupa ludzi skupiona wokół naszych miejsko-wiejskich wyścigów alleycatów. Grupa ta stworzyła i tworzy nowe inicjatywy. Informacje o nich uzyskacie również poprzez ten blog.

Nie wszyscy są z nami od początku, stąd też będziemy się starać przybliżyć Wam trochę ciekawostek z historii WaypointGame, może pojawią się jakieś interesujące statystyki.

Kolejną rzeczą, o której mamy zamiar pisać to kwestie praktyczne rywalizacji sportowej, czyli regulamin, jak oznaczyć waypointa, żeby długo przetrwał oraz informacje o wszelkich usprawnieniach w działaniu serwisu.

Mamy nadzieję że blog ten powiększy wartość WaypointGame i stanie się Waszą codzienną lekturą ;)

W tej chwili zespół redakcyjny tworzą znani Wam ze szlaków WPG: Magda, Kemot, Grzesiek no i ja (Adam), jednak jest tu także miejsce na Wasze artykuły i przemyślenia.

Przypominamy również o forum WaypointGame, gdzie można się podzielić swoimi uwagami lub po prostu pochwalić działanie gry i serwisu :)

WaypointGame Team

Brak komentarzy: