czwartek, 30 października 2008

Zumi na WaypointGame

Dobre zlokalizowanie waypointa to podstawa.
Ostatnio w opisach kilku waypointów pojawiły się linki do serwisu Zumi. Jak powszechnie wiadomo zdjęcia satelitarne w Google Maps nie pokrywają w całości naszego kraju, szczególnie niekorzystnie pod tym względem usytuowani są zawodnicy z Białegostoku. Aby uczynić rozgrywkę łatwiejszą umieściliśmy na mapce znajdującej się na podstronie każdego waypointa link do widoku okolic punktu w serwisie Zumi (w przeciwieństwie do Google Maps, Zumi korzysta z map lotniczych i zapewnia lepsze pokrycie obszaru Polski zdjęciami w wysokiej rozdzielczości).

Niejako przy okazji pragniemy w trochę spóźniony ale serdeczny sposób przywitać podlaskich zawodników WaypointGame! Pojawiło się już kilka ciekawych waypointów w okolicach Białegostoku, czekamy na więcej i zapraszamy w miarę możliwości na zdobywanie naszych punktów :)

#552 Panorama Białegostoku - jeden z ostatnich podlaskich waypointów.

Już wkrótce pojawi się dla wszystkich kolejna, miła niespodzianka, która mamy nadzieję, jeszcze bardziej uatrakcyjni zabawę w WaypointGame.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Dobry pomysł z linkiem, szkoda tylko, że w Zumi nie można zaznaczać punktów. Mam nadzieję, że ta zabawa rozkręci się w naszym regionie na dobre.

Adam pisze...

Niestety, jeśli chodzi o zumi w takiej formie to nic na to nie poradzimy, ale jest na to sposób. Tak jak zapowiadaliśmy w poście, wkrótce udostępnimy nowe narzędzie dla wszystkich zawodników, w którym będzie możliwości podejrzenia lokalizacji punktu na zumi :)